شرکت ماشین های پلاستیک بادی پارس

شرکت دانش بنیان ماشین های بادی پلاستیکی پارس

شرکت ماشین های پلاستیک بادی پارس

شرکت دانش بنیان ماشین های بادی پلاستیکی پارس

درباره ما

شرکت دانش بنیان ماشین های پلاستیک بادی پارس

انتخاب ماشین

ماشین پلاستیک بادی

دستگاه ایرانی بهتر است یا خارجی؟ کدام برند؟ پاسخ به این سوالات بسته به کاربرد مورد نظر شما متفاوت است. گاهی یک دستگاه ایرانی به مراتب ارزانتر از دستگاه مشابه خارجی است. از طرفی گارانتی تعیین می کند که یک دستگاه خارجی را می توان جایگزین دستگاه ایرانی کرد یا خیر! در مجموع برای هر کارخانه یک پیشنهاد خاص وجود دارد و نمی توان برای تمامی کارخانه ها یک نسخه واحد را پیچید! اما این نکته را نباید فراموش کرد که دستگاه تولید داخل به همراه گارانتی، خدمات پس از فروش، مشاوره وآموزش برای راه اندازی دستگاه وخط تولید همراه است. قضاوت با خودتان

مشاوره رایگان

ماشین پلاستیک بادی

آیا امکان گرفتن مشاوره برای انتخاب دستگاه مناسب برای تولید قطعات مورد نظر وجود دارد؟ بله، کارشناسان خبره در کارخانه پارس با دانش فنی خود در زمینه تولید و واردات ماشین های پلاستیک می توانند شما را در انتخاب دستگاه یاری دهند. مشاورین شرکت پارس سال ها تجربه خود را در اخیتار شما عزیزیان می گذارد تا با کمترین هزینه بیشترین سود را ببرید، در این راستا انتخاب دستگاه مناسب با توجه به نباز مشتری از جمله عوامل مهم است که باید به آن توجه ویژه شود، شرکت پارس با توجه به سابقه طولانی خود در زمینه تولید و واردات دستگاه های پلاستیک می تواند بهترین مشاور شما در امر خرید دستگاه باشد.

گارانتی

ماشین پلاستیک بادی

تفاوت اصلی مجموعه ما با رقبا در گارانتی محصولاتمان است. هزینه پایین گارانتی، تامین قطعات در هر شرایطی(حتی تحریم) و زمان حداقل برای سرویس دهی و پشتیبانی همه روزه توسط تیم متخصص تضمینی است که کارخانه پارس در اختیار شما قرار می دهد.

رقابت

ماشین پلاستیک بادی

چرا باید ما را انتخاب کنید؟ کیفیت بالا ، خدمات گسترده ، پیشروی با تکنولوژی روز ، احاطه فنی متخصصی ما بر تمامی دستگاه های این حوزه، توانایی تولید تجهیزات و قطعات برای دستگاه های خارجی، شرایط پرداخت مناسب ، تجربه کافی در زمینه تولید و واردات دستگاه های تزریق بادی، شما می توانید برای ثبت سفارش خود از منو گزینه ثبت سفارش را انتخاب کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود یا با ما از طریق بخش ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید.

از ایده تا اجرا

مشاورین شرکت پارس

مشاورین شرکت دانش بنیان پارس سال ها تجربه خود را در اختیار شما عزیزیان می گذارد تا با کمترین هزینه بیشترین سود را ببرید، در این راستا انتخاب دستگاه مناسب با توجه به نباز مشتری از جمله عوامل مهم است که باید به آن توجه ویژه شود، شرکت پارس با توجه به سابقه طولانی خود در زمینه تولید و واردات دستگاه های پلاستیک می توانند بهترین مشاوره شما در امر خرید دستگاه باشند.

مشاورین شرکت پارس

برای برنامه ریزی از یک سررسید استفاده کنید و برای محصولی که می خواید تولید کنید . کارهای مرتبط به محصول تولیدی را در برنامه تان را در اولویت بگذارید برای هر برنامه ای یک زمانی را در نظر بگیرید زمان اضافه برای برنامه تان را در نظر بگیرد.

مشاورین شرکت پارس

در این طرح اطلاعات مربوط به بازار و فناوری در زمینه تولید ماشین پلاستیک بادی و تزریق بادی و نیز فناوری های استفاده شده برای تولید ماشین های پلاستیک مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است. با توجه به ثبت اختراعات متعددی که در زمینه ساخت ماشین انجام گردیده است می توان با بررسی تحولات فناوری تولید دستگاه تزریق بادی ، مراحل کلید فناوری در این زمینه را تعیین نمود. کارشناسان ما بهترین روش را برای شما پیشنهاد می کنند ۱) ماشینی انتخاب کنید که با تکنولوژی های روز دنیا تولید شده باشد، ۲) ماشینی انتخاب کنید که هزینه های تمام شده محصول پایین باشد، ۳) ماشینی انتخاب کنید که کیفیت محصول نهایی بالا باشد، ۴) ماشینی انتخاب کنید که قابل رقابت با رقبا باشد، ۵) ماشینی انتخاب کنید که هزینه و نگهداری کمتری داشته باشد.

مشاورین شرکت پارس

شرکت ماسین سازی پارس سعی بر این دارد همواره با افزایش کیفیت ساخت و بالا بردن نوآوری در ماشین آلات ، به معرفی جدید ترین محصولات شرکت، از تولید کنندگان این صنعت حمایت کنیم. امید است با همکاری و هم فکری با یکدیگر پیشرفتی شگرف در صنعت کشور داشته باشیم.

مشاورین شرکت پارس

تست دستگاه اولین بار در شرکت و بعد از بستن قالب بر روی دستگاه در داخل کارخانه انجام می شود تا ماشین قبل از تحویل به مشتری از لحاظ کارایی و فنی تست شود تا دستگاه موقع تحویل به مشتری هیچ گونه ایرادی نداشته باشد.

مشاورین شرکت پارس

شما دستگاهی خریداری کرده اید که اولا تولید ایران است و یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارد و این که نسبت به ماشین های خارجی از کیفیت بالا ، مصرف کم انرژی ، سرعت بالا و … برخوردار است.