ماشین تزریق بادی IBM-80H

به کار گیری پمپ پیستون متحرک می تواند 20% از انرژی را ذخیره کند، به کارگیری سه جک برای قفل کردن با بازکردن سوپاپ می تواند ظرفیت را افزایش و سیکل تایم را کاهش دهد، به کارگیری حرکت عمودی و میله افقی فضای کافی برای گردش را به وجود می آورد و نصب قالب را ساده و راحت می کند.

ادامه مطلب
ماشین پلاستیک بادی دو استیشن

این سیستم در مقایسه با سیستم هیدرولیکی رایج مقدارقابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند . بخش هیدرولیکی که منحصرا برای حرکت گیره طراحی شده مقدار زیادی از هدر رفتن انرژی می کاهد. . تنظیم کاملا راحت وقابل اجرا در حین کار ، طراحی خلاقانه ماشین ، دربهای کاملا باز شونده برای کاهش فضا

ادامه مطلب
ماشین تزریق بادی IBM-30H

سیستم سروو موتور هیدرولیک میتواند 40% از حد معمول انرژی را ذخیره کند، سیستم چرخشی دارای به روز ترین سیستم سروو موتور می باشد که می تواند عملکردی مداوم، سریع و بی صدا داشته باشد. مارپیچ توسط سروو موتور حرکت داده می شود که این عمل باعث سرعت بالا و ذخیره انرژی می گردد.

ادامه مطلب
ماشین پلاستیک بادی PBM/ABI – 100s

ماشین پلاستیک بادی مدل FK/ABI-100S & FK/ABI-100G از این ماشین برای ساخت بشکه های پلاستیک و بست درام از حجم 30 لیتر تا 120 لیتر برای حمل مواد غذایی، دارویی و مواد شیمایی استفاده میشود.

ادامه مطلب
ماشین پلاستیک بادی تک استیشن

ماشین پلاستیک بادی تک استیشن مشخصات دستگاه : ماشین تک استیشن با اکسترودر 50 الی 80 میلی متر، سیستم گیره لینر، درب های کاملا باز شونده برای دستری به قالب ها، هد با توانایی افزایش تا 12 کویت، پرت کن با سیستم خنک کنندگی، مصرف کم انرژی، حداکثر سرعت، نیرو گیره 12 تن، دارای هد تک الی هشت تایی، کوتاه ترین سایکل تایم، تولید با مواد اولیه pp-pe-pvc-petg، مناسب برای بسته بندی بهداشتی، غذایی، آرایشی، نفتی، دارویی و اسباب بازی

ادامه مطلب
pet blow molding pars
ماشین باد کن پت PET blow molding
ادامه مطلب