شرکت ماشین های تزریق بادی پارس
  • ارسال به تمامی نقاط ایران

    با کمترین هزینه

  • گواهینامه

    ISO 9001

  • افتخارات

    تولید داخل کشور

ماشین باد کن پت PET blow molding

بادکن پارس

بادکن پریفورم

به  بطری های شفاف مانند نوشابه یا شوینده ها یا آب معدنی که از ماده اولیه پت تشکیل می شود بطری های پت (PET)  گفته می شود

این بطری ها با 3 نوع ماشین قابل تولید است. به ماشین هایی که این بطری ر تولید می کنند ماشین بادکن پت یا blow molding PET گفته می شود که 3 نوع دستی (تصویر بالا) یا نیمه اتومات و یا تمام اتومات هستند.

دستگاه های بادکن پت دستی شامل دو تیکه مجزا هستند که پریفورم تولید شده توسط دستگاه تزریق را برای تبدیل شدن به بطری آماده می کند.

1.گرم کن

وظیفه ی این قسمت گرم کردن پریفورم برای انتقال به دستگاه باد کن می باشد اگر پریفورم درون کوره به خبی گم نشود یا پریفورم رنگ شیری میگیرد که اصطلاحا می گویند پریفورم سوخته است یا موقع باد شدن به خوبی شکل قالب را به خود نمیگیرد. درون کوره مقر هایی وجود دارد که پریفورم روی آن قرار داده می شود و از جلوی المنت های درون کوره به صورت دوار رد شده و حرارت را به خود میگیرد، قسمت دهنه پریفورم که بعدا درب روی آن بسته می شود باید سرد بماند تا هم تغییر شکل پیدا نکند و هم اپراتور بتواند به راحتی با آن کار کند. به همین منظور در قسمتی از آب گردان برای حفظ دما استفاده می شود.

2.باد کن

این قسمت در کنار گرم کن واقع شده و بعد از گرم شدن پریفورم آن را به درون قالب از قبل بسته شده روی باد کن قرار داده و سپس بعد از فشردن کلید های استارت قالب بسته شده و بلوپین به پایین آمده و با فشار باد پریفورم را باد می کند .

برای دیدن فیلم کارکرد ماشین می توانید به گالری مراجعه کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت پارس محفوظ می باشد.